Notice: Undefined index: sayac in /var/www/default/lib/main.php on line 6
Yazmalar Kataloğu
English
  İSTATİSTİKLER     ÜYELİK    İLETİŞİM    Anasayfa

Kullanıcı Adı
Şifre
 
      
       Üye olmak için   tıklayınız..
Basit Tarama      Katalog Tarama      Koleksiyonlar      Kullanım Rehberi      Mevzuat      Kullanım Şartları     

İnternet Ortamında Türkiye Yazmaları Toplu Kataloğu Veritabanı ile Yazma Eserlerin Görüntülü Sistemini Kullananların Uyması Gereken Kurallar

Veritabanı, internet üzerinden ulaşılan elektronik bir yayın olup, IP tanımlıdır. Veritabanında bulunan tüm bibliyografik künyeler ile görüntülerin telif hakkı Konya Büyükşehir Belediyesi'ne aittir ve T.C.Kanunları ile korunmaktadır. Görüntülerin satın alınması, üyelerimizin ??? Bankası tarafından sağlanan sanal poz hizmeti ile kontör yüklemeleri şartı ile gerçekleşmektedir. Veritabanı, sadece aşağıdaki koşullara uyulmak kaydı ile kullanılabilir:

1-Veritabanı içeriği her ne amaçla olursa olsun kopyalanamaz, başkalarına verilemez ve ticari olarak çoğaltılıp satılamaz.

2-Alınan kopyalar bilgi ihtiyacını karşılamak veya bilimsel çalışmalarda yararlanmak için kullanılabilir.

3-Veritabanından kopyalanan kayıtlar üzerinde değişiklik yapılması veya bunlardan yararlanılarak benzer çalışmaların yapılması yasaktır.

4-Boyutu ve formatı ne olursa olsun hiçbir görüntü elektronik veya diğer formatlarda izin olmaksızın yayımlanamaz, basılamaz, kopyalanamaz.

5-Eserlerden yararlananlar, KAMU KURUM VE KURULUŞLARINA AİT ESERLERDEN FAYDALANMA USUL VE ESASLARI HAKKINDA TÜZÜKTE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA İLİŞKİN TÜZÜK\'e göre (03.03.2006-26097 sayılı Resmi Gazete) çalışmaları sonucunda hazırladıkları ilmi raporun veya yayımladıkları eserin bir örneğini, izin aldıkları mercie vermek zorundadırlar. Yayımlanan eserde, yararlanılan eserin bulunduğu kamu kurum ya da kuruluşunun adı belirtilir.

 --------------------------------------------------------------------------------

Garanti ve İade Koşulları: Satın alınan görüntülerde hata olması halinde, ikinci bir ücret ödenmeksizin hatasız görüntülerin temini yoluna gidilecektir.

 

Ürün Fiyatları:

    Eğitim Amaçlı Ticari Amaçlı
T.C Uyruklu Yazma Eser(Poz Başına)  TL  TL
T.C Uyruklu Matbu Eser(Poz Başına) 0.1 TL 0.1 TL
Yabancı Uyruklu Yazma Eser(Poz Başına)  TL  TL
Yabancı Uyruklu Matbu Eser(Poz Başına) 1 TL 2 TL


Sisteme 05-03-2013 tarihinden itibaren 1271619 kişi giriş yapmıştır.